10 Aralık 2019 Salı
Anasayfa > SİYASET > Başsoy'u Veda Ederken Yalnız Bıraktılar

Başsoy'u Veda Ederken Yalnız Bıraktılar

05.04.2019 12:51:05 12 14 16 18 yazdır
31 Mart Yerel Yönetimler Seçiminde Erzincan Belediye Başkanı Olan Bekir Aksun, Erzincan Belediyesinde eski Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy
Başsoy'u Veda Ederken Yalnız Bıraktılar

Haber Faruk Canbaba

31 Mart Yerel Yönetimler Seçiminde Erzincan Belediye Başkanı Olan Bekir Aksun, Erzincan Belediyesinde eski Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy ile devir teslim töreni ile görevi Aksun'a devretti. Büyük bir samimiyetle ve Cumhur İttifak ruhu ile düzenlenen devir teslim töreninde Eski Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy'u başka AK Parti İl Başkanlığı ve parti teşkilatı olmak üzere 5 yıldır görev yaptığı Erzincan Belediyesinde birlikte çalıştığı mesai arkadaşları yalnız bıraktı.

İKİ ERZİNCAN BEYEFENDİSİ ÖRNEK OLDU

Görevi devralan Bekir Aksun ile görevi devreden Cemalettin Başsoy bir Erzincan Beyefendisine yakışır şekilde davranarak devir teslim töreni yapıldı. Özellikle Bekir Aksun devir teslim töreninde Cemalettin Başsoy'a seçim kampanyası süresinde bir beyefendi gibi üslubunu bozmadan sürdürdüğünü belirtti. AK parti ve MHP cumhur ittifak ile birlikte Erzincan'da yüzde 75 gibi bir oy aldı ve 5 yıldır Erzincan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Cemalettin Başsoy'u devir teslim töreninde yalnız bırakılması Erzincan'a yakışmadı. EYM Medya&Prodüksiyon olarak 5 yıldır Erzincan'a yaptığı hizmetlerden dolayı Cemalettin Başsoy'u tebrik eder, Erzincan Belediye Başkanı Olan Bekir Aksun'a başarılar dileriz.

 

Etiketler : Cemalettin Başsoy
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri