10 Aralık 2019 Salı
Anasayfa > GÜNDEM > Türk Sağlık-Sen Başkanı Şahin; "Kimse Yön Vermeye Kalkmasın"

Türk Sağlık-Sen Başkanı Şahin; "Kimse Yön Vermeye Kalkmasın"

31.05.2019 17:32:46 12 14 16 18 yazdır
Türk Sağlık-Sen Başkanı Şahin; "Kimse Yön Vermeye Kalkmasın"
Türk Sağlık-Sen Başkanı Şahin;
Haber Faruk Canbaba

Türk Sağlık-Sen Erzincan Şube Başkanı M.Gökhan ŞAHİN yaptığı açıklama ile Erzincan genelinde yetkili sendika olduklarını söyledi
Şahin; Erzincan'da üyelerimizden aldığımız güçle verdiğimiz mücadelenin neticesinde yeniden bu güveni tazelemiş olduk. Şu iyi bilinmelidir ki biz bu yetkiyi alırken hiçbir idareciden veya siyasetten destek almadan sadece çalışanların vermiş olduğu destekle bu yetkiyi aldık. İlimizde sözleşme imzalayan idarecilere baktığımızda da sözleşmeli idarecilerin yaklaşık yüzde %80'inin de malum sendika üyesi olduğunu görülmektedir. İnsanları töhmet altında koymakta hiçbir ahlaki durumla örtüşmemektedir.

Kıymetli basın mensupları, son zamanlarda "malum sendika" özellikle 112 birimlerimizde sendikamızla alakası olmayan, sendikamızı karalamaya ve itibarsızlaştırmaya yönelik  fütursuzca hareket etmektedir. Türk Sağlık-Sen kimsenin tarafı olmamış, her zaman tarafı hak yolu olmuştur. Haksızlıklar karşısında bugüne kadar mücadele ederek, hak ve hukuk yolunu seçmiş ve tarafını rüştünü ispat etmiş bir sendikadır. Haksız ve hukuksuz olunan hiçbir kişinin veya kurumun tarafı olmamıştır, olmazda bu böyle biline. Hiç kimse bu mesnetsiz yaklaşımlarla sendikamıza şekil vermeye kalkmasın, bu kimsenin haddine değildir, çünkü Türk sağlık-sen onurlu ve dik duruşlu çalışanları sendikasıdır.

 Kıymetli basın mensupları; malum sendika maalesef kendinde bulamadığı gücü başka mercilerden almaya çalışarak çalışanlara baskı kurmaya çalışmaktadır. Unutulmamalıdır ki, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, "kimi sendikaları makbul, kimi sendikaları da öteki olarak gören kafa28 Şubat dönemi kafasıdır" dedi." Her kim çalışanlar arasına ayrım ve fitne sokuyorsa bilsinler ki ülkemizin birlik ve beraberliğine kast etmektedirler,

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Etiketler : gökhan şahin
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri