habercim24

Sarıgül; Kılıçdaroğlu Tarafsız Olacak

Sarıgül; Kılıçdaroğlu Tarafsız Olacak
109 views
21 Nisan 2023 - 1:15

Sarıgül, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada; Kılıçdaroğlu, herkesin Cumhurbaşkanı olur dedi. Sarıgül, konuşmasında;

GÖREV VE SORUMLULUĞUM ERZİNCAN’DA ÇALIŞMAKTIR

Türkiye, çok önemli bir seçime gidiyor.Bu seçimlerde benim görev vesorumluluğumErzincan’da çalışmaktır. CHP Erzincan milletvekili adayı olarak buradayım. CHP gençlik kollarında siyasete başladım. Genç yaşta milletvekili seçildim. Başkanlık divanında görev yaptım.Şişli’de uzun yıllar belediye başkanlığı yaptım. Yaptığımız bu hizmetler bize yeni bir görev ve sorumluluk getirdi. CHP Erzincan milletvekili adaylığını bir görev ve sorumluluk olarak görüyorum.

SAYIN KILIÇDAROĞLU HERKESİN CUMHURBAŞKANI OLUR

Türkiye’nin tarafsız cumhurbaşkanı,güçlü meclis ve bağımsız yargıya dayanan demokratik parlamenter sisteme geçmesi lazım. Bu geçişi sağlamak için en uygun aday Sayın Kılıçdaroğlu’dur. Sayın Kılıçdaroğlu herkesin cumhurbaşkanı olur.Türkiye’nin yüzde yüzünü kucaklar. Devleti rayına oturtur, ekonomiyi yoluna koyar.Ülkeyi huzura kavuşturur. Erzincan benim baba ocağım.Bizim hamurumuz, kokumuz, dokumuz Erzincan topraklarıdır. Hep proje siyaseti yaptım, hep iş ve aş siyaseti yaptım, hep kardeşlik ve barış siyaseti yaptım. Yapmaya da devam edeceğim.

ERZURUM VE SİVAS ARASINDA KALMIŞ BİR ERZİNCAN’A BEN RAZI DEĞİLİM

Belediyecilikte Şişli’yi nasıl model yaptıysam, memleketim Erzincan’ı daTürkiye’nin yıldızı yapacağım. Gençlerimize iş bulmak için adayım. Erzurum ve Sivas arasında kalmış bir Erzincan’a ben razı değilim. Erzincan’ın unutulması beni rahatsız ediyor. Yatırım getirmek, aş, iş getirmek tarımda, sanayide ve turizmdeErzincan’ın yüzünü güldürmek için adayım. Göç eden değil, göç alan bir Erzincan için adayım. Erzincan’ımızın da en büyük sorunu işsizlik, hayat pahalılığı ve geçim sıkıntısıdır. Bu sorunu çözmek için adayım. Ben Erzincan’a milletvekili olmaya değil, yaşlıların evladı, küçüklerin abisi,büyüklerin kardeşi olmaya geldim.

HİÇBİR PARTİ FARKI GÖZETMEDEN HERKESİ KUCAKLAYACAĞIM

Allah’ımın bana verdiği güçle, Erzincan’ı TBMM’de en iyi biçimde temsil edeceğim.Erzincan’ın sorunlarını meclisetaşıyacağım. Meclisin ve ülkemizin dikkatini Erzincan’a çekeceğim. Erzincan’ın sesi daha gür çıkacak, Erzincan konuşulur olacak. Milletvekili adaylığımınbütün hemşerilerimi mutlu ettiğini gördüm.

ERZİNCAN’DA COŞKU VE SEVİNÇLE KARŞILANMAK BENİ ÇOK MOTİVE ETTİ

Bu motivasyonla çalışmalarıma başladım. CHP milletvekili adayı kardeşim Ufuk Aktaş, CHP il başkanım ve millet ittifakındaki partilerimizin değerli il başkanlarıylauyum içinde, birlik, beraberlik içindeçalışıyoruz. CHP milletvekilliğine aday olan ama listeye giremeyen milletvekili adayıarkadaşlarımla görüştüm, desteklerini aldım. Birlikte çalışıyoruz. Rakip partileri ziyaret ettim. Başarılar diledim.

ERZİNCAN’A VAKİT TÜKETMEYE DEĞİL, ÇALIŞMAYA GELDİM

Sabah 6.30’da çalışmaya başlıyorum. Taksi duraklarına, kahvelere uğruyorum. Okula giden öğrencilere, çalışanlara, esnafa selam veriyorum,selam alıyorum. Gündüz sivil toplum örgütlerini, esnafları, pazaryerlerini geziyor, akşamları ev ziyaretleri yapıyorum. Gençlerin oturdukları mekanlara gidiyor onlarla sohbet ediyorum. Erzincan’ın ilçelerine ziyaretlere başladım.Bütün ilçelerine birkaç kezgideceğim. Erzincan’ın en uzak köyündeki seçmene kadar sesimi ulaştıracağım. Bütün muhtarlarımıza mektup yazdım. Telefon numaramı verdim.Ankara’ya gelen bir muhtarım,kime gideyim, nereye gideyim diyedüşünmeyecek. Bunlar oy almak için yapılan işler değil.Ben bugüne kadar yaptıklarımı yapmaya devam ediyorum. Milletvekilliğim ve belediye başkanlığımsırasında hangi hemşerim geldiyse elimden gelen bütün desteği verdim.Yine öyle yapacağım.

GÖREVLER BİTER ERZİNCANLI OLMAK BİTMEZ

Erzincan’dan oyları alıp da Erzincanlıya sırtını dönmek, Ankara’dan caka satmak yok. Erzincan’a vakit tüketmeye değil, çalışmaya geldim. Erzincan aşkıyla ve heyecanla çalışıyorum.Heyecan duymazsanız başaramazsınız.İsteyenler değil, çalışanlar kazanır. Seçimlere katılan bütün milletvekili adayıarkadaşlarıma başarılar diliyorum. Partilerimiz farklı olabilir.Ülkemiz ortak paydamızdır.Bayrağımız ortak paydamızdır.Demokrasi ortak paydamızdır. Hepimiz ülkemizi seviyoruz.Hepimiz devletimizi seviyoruz. Biz bayram gibi seçimler yapan bir ülkeyiz.Düğüne gider gibi sandığa giden milletiz. Milletvekilliği yaparsın biter,belediye başkanlığı yaparsın biterama Erzincanlı olmak bitmez. Seçimler bitecek, biz yüz yüze bakacağız.Seçimlerin barış ve kardeşlik hukuku içerisinde geçmesi lazım. 14 Mayıs seçimlerinde kazanan demokrasi olsun.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -