habercim24

Sarıgül Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Sarıgül Muhtarlarla Bir Araya Geldi
139 views
05 Mayıs 2023 - 23:16

ERZİNCANLININ YÜREĞİ HARMAN SÖZÜ FERMANDIR

Bir milletvekili adayı olarak değil, bir muhtar dostu olarak karşınızdayım. Sizlere boş vaatte bulunmayacağım. Erzincanlının yüreği harmansözleri fermandır. Bugüne kadar yaptıklarımı söyleyecek yapacaklarımı anlatacağım. Şişli belediye başkanlığı yaparken belediyeyimuhtarlarımızla birlikte yönettim.

MUHTARLARIMIZ İÇİN HİZMET BİNALARI YAPMA İŞİNİ BEN BAŞLATTIM

Muhtarlarımıza yardımcı olması için personel sağladım. Personelin çalışma ücretlerini ve muhtarlık binalarının tüm gereksinmelerinikarşıladım. Allah’ım izin verir sizin desteğinizlemilletvekili olursam, haftanın üç günü, Ankara’da olacağım. Diğer dört gün Erzincan’da olacağım. Ankara’da milletvekili bir abiniz, bir kardeşiniz olacak. Ankara’ya geldiğinizde sizi karşılayacağım. Evimde misafir edeceğim.

BENİ DESTEKLEDİĞİNİZE SİZİ ASLA PİŞMAN ETMEYECEĞİM

Nereye gideceğim? Kime gideceğim?Nasıl gideceğim diye bir derdiniz olmayacak. Beni desteklediğinize sizi asla pişmanetmeyeceğim. “Sarıgül, becerikli, yürekli, kararlı adammış,tam tamına bir Erzincanlıymış,” diyeceksiniz. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi Türkiye’yi yordu. Sistem yürümüyor.Demokratik parlamenter sisteme geçmemiz lazım, bu geçişi sağlayacaken uygun aday sayın Kılıçdaroğlu’dur.

KILIÇDAROĞLU ADALETLİ VE MERHAMETLİDİR

Kılıçdaroğlu, devleti rayına oturtur.Ekonomiyi düzlüğe çıkarır. Kılıçdaroğlu adaletli ve merhametlidir.Ülkeyi huzura kavuşturur. Herkesin cumhurbaşkanı olur. Türkiye’nin yüzde yüzünü kucaklar. Muhtarlık bir kamu kurumu olacak ve her muhtarın bir binası olacak. Her bir muhtarımıza bir yardımcı personel vereceğiz. Sosyal yardımlar kesinlikle muhtarlar aracılığıyla dağıtılacak.

ERZİNCAN’A KAYBOLAN YILLARINI VERECEĞİZ

Köylerde tarım ve hayvancılık kalmadı. Tarıma ve hayvancılığa önem vereceğiz. Erzincan tarım ve hayvancılık merkezi olacak. Hayvancılık için ucuz kredi vereceğiz.  Çiftçilerin bankalardan aldıkları kredilerin faizlerini sıfırlayacağız. Çiftçiye ÖTV’siz ve KDV’siz mazot vereceğiz. Çiftçimize, besicimize alım garantisi vereceğiz.

ÇİFTÇİ PARA KAZANACAK, KÖYLER CANLANACAK

Her köyde bir ziraat mühendisi veya veteriner bulunacak. Tarımda hayvancılıkta çalışan gençlerin ve kadınların sosyal güvenlik primlerini devlet ödeyecek. Erzincan topraklarında ekilmeyen, biçilmeyen yer kalmayacak. Devletin arazilerinitarım ve hayvancılık yapanlara bedelsiz olarak vereceğiz. Yozgat’ın mercimeği, Niğde’nin patatesi nasıl meşhursa Erzincan’ımızın fasulyesi, cevizi, tulum peyniri, balı öyle meşhur olacak. Marka olacak. Belediyecilikte Şişli’yi nasıl model yaptıysam, memleketim Erzincan’ı da Türkiye’nin yıldızı yapacağım.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -